Klaudiusz Domejko

MieszkaniaDomyDziałkiLokale użytkowe
Olsztyn, warmińsko-mazurskie

5.0
Opinii: 15
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI OLSZTYN
poproś o kontakt
O mnie

Jestem pośrednikiem, który mówi, jak jest – bez zbędnych frazesów i sztucznego uśmiechu.
Zamiast obiecywać szybkie cuda, wolę działać skutecznie, uczciwie i z planem. Pomagam klientom sprzedawać, kupować i podejmować dobre decyzje – takie, które się po prostu opłacają.
Cenię jasną komunikację, konkrety i relacje oparte na zaufaniu.

Opinie
Dodaj swoją opinię
Aneta Filipowska
17.05.2026

Bardzo polecam współpracę z Panem Klaudiuszem. Działa profesjonalnie, sprawnie i skutecznie. Służy pomocą, doradza i jest bardzo zaangażowny. Taka współpraca to duża przyjemność . Szczerze polecam!🙂
Aneta Filipowska
17.05.2026

Bardzo polecam współpracę z Panem Klaudiuszem. Działa profesjonalnie, sprawnie i skutecznie. Służy pomocą, doradza i jest bardzo zaangażowny. Taka współpraca to duża przyjemność . Szczerze polecam!🙂
Aneta Filipowska
17.05.2026

Bardzo polecam współpracę z Panem Klaudiuszem. Działa profesjonalnie, sprawnie i skutecznie. Służy pomocą, doradza i jest bardzo zaangażowny. Taka współpraca to duża przyjemność 🙂
Paweł Długołęcki
12.05.2026

Bardzo polecam współpracę z Panem Klaudiuszem. Wysoki poziom wiedzy, profesjonalizm, i duża responsywność, bardzo dobry kontakt i wysoka kultura osobista. Jeśli zajdzie potrzeba chętnie skorzystamy ponownie z pomocy Pana Klaudiusza
Emilia Prońko
18.03.2026

Chciałabym serdecznie polecić współpracę z tą osobą przy zakupie mieszkania. Od samego początku wykazał się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz był pomocny na każdym kroku ;) Dziękujemy ;)
Jolanta
12.03.2026

Serdecznie polecam skorzystanie z usług pośrednictwa oferowanych przez Pana Klaudiusza. Profesjonalne podejście do klienta, pełne empatii i zrozumienia. Duże zaangażowanie i dostępność. Przeprowadzenie całości spraw związanych ze sprzedażą mieszkania szybko i sprawnie.
Maja Rusiecka
04.03.2026

Polecam, Pan Klaudiusz pomógł w wynajmie mieszkania kiedy przeprowadzałam się z Wrocławia do Olsztyna. Wszystko poszło sprawnie i bez problemu.
Katarzyna Kocur
25.10.2025

Polecam. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan Klaudiusz negocjuje z korzyścią dla obu stron. Zawsze służy pomocą, oddzwania, informuje o wszystkim. Współpraca na najwyższym poziomie.
Wioletta Kalinowska
24.10.2025

Korzystałam z pomocy Pana Klaudiusza przy sprzedaży dużego mieszkania. Zadanie było zatem trudne ale dzięki wiedzy i kompetencjom Pana Klaudiusza zakończyło się sukcesem. W naszej współpracy urzekły mnie wysoka kultura osobista, profesjonalizm, dbałość o szczegóły, pełna dostępność. Bardzo dziękuję i polecam.
Karolina Olejnik
29.08.2025

Pełen profesjonalizm! Z czystym sercem polecam Pana Klaudiusza! Dzięki jego profesjonalizmowi sprzedaż mieszkania przebiegła pomyslnie i bezproblemowo. Pan Klaudiusz dba o każdy szczegół i wszystkiego pilnuje, nie trzeba się niczym martwić-wystarczy zaufać ;) Z całego serca polecam!
Natalia Więcek
28.08.2025

Serdecznie polecam współpracę z Panem Klaudiuszem. Dzięki jego profesjonalizmowi sprzedaż mojego mieszkania przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Pan Klaudiusz zadbał o każdy szczegół, doradzał na każdym etapie i zawsze był dostępny, kiedy pojawiały się pytania. Pełne zaangażowanie i świetna znajomość rynku!”
Henryka Domasiewicz
09.07.2025

Dzień dobry, My również chcemy podziękować za miłą oraz profesjonalną obsługę. Transakcja sprzedaży mieszkania odbyła się bardzo szybko a my otrzymaliśmy wszelkie niezbędne informacje i dokumenty w tym zakresie. Życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Dziękujemy Pozdrawiamy Henryka i Kazimierz Domasiewicz
Piotr
08.07.2025

Pracowałem z wieloma pośrednikami, jednak z nikim nie pracowało mi się tak przyjemnie. Pan Klaudiusz wie czego klient potrzebuje, posiada wiedzę i zna rynek. Kompleksowo i fachowo załatwia postawione przed nim cele. Z czystym sumieniem polecam i sam na pewno jeszcze nie raz skorzystam.
Maria
08.07.2025

Współpraca z Panem Klaudiuszem to była czysta przyjemność, właściwie o nic przy transakcji nie musiałam się martwić. Wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione. Pan Klaudiusz zawsze był pod telefonem, potrafił doradzić w wielu kwestiach oraz widać, że praca to jego pasja. Ponadto Pan Klaudiusz odnosi się do swoich klientów z ogromnym szacunkiem i jeszcze większą wyrozumiałością. Ogromnym plusem jest to, że Pan wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem oraz dokładnością. W moim przypadku było to konieczne, gdyż nie była to łatwa do przeprowadzenia transakcja (wiele nieznanych mi dotąd kwestii prawnych oraz ogrom papierkowej roboty). Każdemu polecam współpracę z Panem Klaudiuszem.
Mateusz Ż
08.07.2025

Pełen profesjonalizm , a współpraca z Panem Klaudiuszem na najwyższym poziomie. Wszystko dokładnie omówione,a na każde moje pytanie jasna odpowiedź. Telefon zawsze odbierany bardzo szybko, a jakiekolwiek spotkanienie było przypominane dzień wcześniej. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z naszej współpracy i jeszcze raz chciałem podziękować🤝🤝🤝
Dodaj opinię

Dodaj opinię

* pole wymagane

Poproś o kontakt





    * pole wymagane

    Anuluj

    Wiadomość została wysłana.