Julita Węcel

MieszkaniaDomyDziałkiLokale użytkowe
Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza , śląskie

5.0
Opinii: 6
Biuro Nieruchomości Julita Węcel
poproś o kontakt
O mnie

Nieruchomościowy Ninja w szpilkach melduje się do zadań specjalnych! 👠🥷
Jeśli myślisz, że sprzedaż domu musi ciągnąć się miesiącami, to znaczy, że jeszcze nie współpracowaliśmy. Od 2008 roku łączę kobiecą intuicję z twardym, biznesowym podejściem. Działam błyskawicznie, omijając biurokratyczne pułapki i negocjując warunki, które inni uznaliby za niemożliwe.
Większość moich klientów to osoby z polecenia – to najlepszy dowód na to, że moje „szpilki” zostawiają trwały ślad na rynku. Szukasz konkretnego partnera w nieruchomościach? Napisz lub zadzwoń!

Opinie
Dodaj swoją opinię
Tokarski Stanisław
15.06.2026

Sprzedaż nieruchomości w tempie błyskawicznym, co pozwoliło mi na płynny zakup kolejnego wymarzonego lokum. Zero stresu, świetny kontakt i pełne zaangażowanie. 5/5
Rafał Karkowski
10.06.2026

Miałem do sprzedania udział w kamienicy – temat niesamowicie trudny, pełen kłótni i nieporozumień z pozostałymi współwłaścicielami. Byłem pewien że ta sprawa będzie ciągnąć się latami. Pani Julita poradziła sobie z tymi trudnymi problemami po mistrzowsku. Bardzo szybko i sprawnie znalazła kupca, a cały proces poprowadziła tak, że zaoszczędziłem mnóstwo nerwów. Jeśli macie nieruchomość z „trudną historią”, nie szukajcie nikogo innego. Bardzo dziękuję za pomoc
Andrzej Jaśkiewicz
02.06.2026

Polecam, najlepsza Pani Pośrednik! Jak dawać na wyłączność to tylko Pani Julicie
Darek
01.06.2026

Szybko, sprawnie i bez bólu ;)
Elżbieta M
28.05.2026

Zdecydowanie polecam współpracę. Moja sprawa była wyjątkowo skomplikowana - sprzedaż zadłużonego mieszkania i jednoczesny zakup nowej nieruchomości (transakcja wiązana). Dzięki ogromnej wiedzy i zaangażowaniu pośrednika, wszystko przebiegło bezstresowo i w zaskakująco szybkim tempie. Pełen profesjonalizm tam, gdzie inni pewnie by się poddali. Polecam
Remigiusz H
26.05.2026

Zgłosiłem się do Julity z gotowym tematem – miałem już klienta, ale brakowało mi doświadczenia w domknięciu formalności. Współpraca przebiegła błyskawicznie. Pośrednik przejął na siebie cały ciężar papierologii, kontaktu z urzędami i organizacji spotkań. Wszystko dopięte na ostatni guzik, bez zbędnej zwłoki. Polecam
Dodaj opinię

Dodaj opinię

* pole wymagane

Poproś o kontakt





    * pole wymagane

    Anuluj

    Wiadomość została wysłana.